Květen 2012

Nový blog!!!

22. května 2012 v 17:33 | Wendulka
Vážení, je to tady. Nový blog je založený, takže budu ráda, když se podíváte tam popř. spřátelíme. (Článek o spřátelení tady ještě není, ale v nejbližší době ho můžete očekávat).

eternal-magic.blog.cz

Affiliates ještě později oběhnu a napíšu vám na blogy, že je už nový blog na světě ve vší parádě :)).

Miláčkové...:)

18. května 2012 v 22:01 | Wendulka |  I am thinking about...
Tak se zase ozývám s echem (neboli oznámením - a sakra echo je ale ozvěna ne....nemoc z povolání...neřeště mě :D). Prostě a jednoduše mám malý návrh.
Hrozně mi totiž chybíte. Jako ne ani blog, ale vy a vaše dokonalé blogy, vždyť já nemám vůbec žádné informace a to mě teda pěkně štve :).
Řekněme to takhle...tento blog už mě moc nebaví, a taky mi zabíral spoustu času. Nechci trávit hodiny na PC s tím, že budu nahrávat obrázky do galerie a hledat články. Emmu miluji, ale znáte to (momentálně mám zkouškové, takže jsem doma a někdy se i něco poučím, ale víte, jak to se mnou je).

No jednoduše mě napadlo, že bych si založila jiný blog, ale ten by nebyl už o Emmě ani o jiné celebritě, ale byl by všeobecný....takový spíš deníčkovský a kdyby mě někdy chytla múza, tak i grafický, ale nechci říct, že se tam třeba někdy neobjeví i nějaké ty celebrity :). Takže o tom pořád tak přemýšlím a teď je tady dotaz hlavně pro affiliates:
Chtěly byste být affiliates i na mém (možná) příštím blogu, který by ale nebyl o žádné star, ale spíš (nechci říct, že deníčkovský, ale znáte to) budu přidávat to, co mě zrovna zajímá, někdy se třeba neozvu delší dobu, někdy třeba každý den. Protože já bych s váma Affs zůstala moc ráda a budu moc ráda navštěvovat vaše blogy a číst novinky.

Prosím o odpovědi do komentářů a pokud odmítnete, tak se na vás určitě zlobit nebudu a plně to budu respektovat.

Nikdo neví, co bude dál.

2. května 2012 v 17:23 | Wendulka |  I am thinking about...
Tak berušky, jistě jste si všichni všimli, že má aktivita se zastavila minulou neděli a nejde tam ani zpátky. Nemám k tomu žádné vyhraněné důvody a nechci vás tady otravovat kecama, že není čas, mám hodně učení a hodně školy atd. Ještě ke všemu, když to není pravda.
Takže bych chtěla vyhlásit:

HIATUS.

Nikdo neví na jak dlouho, nikdo neví proč. Prostě bude a pokud si chcete přečíst i vícero mého "kecnění" tak pod perexem pro ty zasvěcené.